Niebezpiecznik.pl

Kupujesz bilet na wykład w mieście:

Łódź, start: 3 października 2024, 17:30
Adres: otrzymasz e-mailem na 7 dni przed startem

Wybierz rodzaj biletu:

  1. Bilet dla firm (faktura VAT + certyfikat) 449 PLN
  2. Bilet dla osoby prywatnej + certyfikat 249 PLN
  3. Bilet dla osoby prywatnej 214 PLN

Najczęstsze pytania

Gdzie znajdę agendę wykładu?

Szczegółowy opis zawartości wykładu jak również filmik-relację z jednego z wykładów i opinie uczestników znajdziesz na tej stronie.

Czy otrzymam certyfikat uczestnictwa?

Aby otrzymać certyfikat potwierdzający Twój udział w wykładzie, wybierz wariant biletu "z certyfikatem". Certyfikat otrzymasz po wykładzie, e-mailem, w formie pliku PDF. Certyfikat wystawimy na dane, które podasz w kolejnym kroku po wyborze biletu. Jeśli kupujesz bilet dla kogoś, wpisz dane osoby dla której kupujesz bilet. Jeśli kupujesz więcej niż 1 bilet, podaj dane pozostałych osób w polu "komentarz do zamówienia" (możesz też podesłać nam te dane e-mailem na bilety@niebezpiecznik.pl po złożeniu zamówienia).

Jak mogę otrzymać fakturę na swoją firmę?

Jeśli w wykładzie chcesz wziać udział jako pracownik firmy, wybierz bilet dla firm. Fakturę otrzymasz automatycznie e-mailem po opłaceniu zamówienia. Jeśli potrzebuejsz proformy, będziesz mógł ją pobrać przed dokonaniem płatności.

Dlaczego nie widzę dokładnego adresu spotkania?

W niektórych miastach wciaż rozważamy kilka lokalizacji w centrum. Chcemy zapewnić Wam maksymalny komfort, dlatego miejsce wybierzemy zależnie od finalnej liczby uczestników. Dokładną lokalizację prześlemy Ci e-mailem na 7 dni przed spotkaniem. Najprawdopodobniej będzie to jeden z hoteli lub jedno z kin.

Jak kupić więcej niż 1 bilet?

W kolejnym kroku, na ekranie widoku "koszyka", możesz zwiększyć liczbę biletów.

Czy mogę kupić bilet dla kogoś innego?

Tak, możesz kupić bilet dla kogoś, np. na prezent. Po prostu podaj dane tej osoby w kolejnym kroku zamówienia.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie?

Bilety są imienne, ale jeśli nie możesz zjawić się na wykładzie i chcesz przekazać bilet innej osobie, to możesz to zrobić. Pamiętaj tylko aby przed wydarzeniem przekazać nam mailowo lub telefonicznie nazwisko osoby, której przekażesz bilet, inaczej może mieć problem z wejściem na salę.

Czy powinienem zabrać ze sobą laptopa i czy muszę notować?

Nie, to jest wykład. My wszystko robimy, a Ty siedzisz, chłoniesz wiedzę i śmiejesz się lub przerażasz w odpowiednich momentach :-) Kluczowe porady i linki do prezentowanych narzędzi otrzymasz w formie podsumowania w pliku PDF po wykładzie, po uzupełnieniu ankiety końcowej

Mam mniej niż 18 lat, czy mnie wpuścicie?

Wykład w kilku momentach zawiera treści przeznaczone dla osób dorosłych. Dzieci mogą wziąć udział w wykładzie tylko na podstawie pisemnej zgody rodziców, ale nie rekomendujemy udziału osobom młodszym niż 15 lat.

 

Wybierz rodzaj biletu

  1. Bilet dla firm (faktura VAT + certyfikat) 449 PLN
  2. Bilet dla osoby prywatnej + certyfikat 249 PLN
  3. Bilet dla osoby prywatnej 214 PLN

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem bilety@niebezpiecznik.pl lub telefonicznie: 12 44-202-44.